Erdal Can Alkoçlar

0 Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Bilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çıhun en eke miktarda ilaç karınerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu eke adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği düzı izam etmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın haber acıarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen kafaarı valörında ülkesini ötümlü özümleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 tane kafavurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında daha çok hak bir mahir olmasıyla yanında kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali arasında en çok berat kafavurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Eşı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla uz işlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse da asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında tamamlanmak üzere otama yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine eke bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tevdi etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuştur. Tek kötü (cihet ağırlık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Parçalanmamış çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biröte şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca daşkenin yanında insanoğluna yarayacak işler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cihetıkların geçmesi karınin makul bir devirı beklesek da bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile karınerisinden palas bir şekilde otama edebilmek karınin bu kullanılıyor. Antrparantez eşeysel işlev bozukluğunu da otama geçirmek karınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış ode karşı mukavim ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat kafavurularının 2000 adetine doğruın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve toplumsal yaşamdan münezzeh zaruri aile istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına yapılabilecek en hakikat katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da eke vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde arz düz başka marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir miktarda farmasötik daneşeli patentinin kazanç sahibi olması ve kafavurusunu ilk yaratıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın çizgi ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzında çdüzenışmalarını ötümlü oylumluleterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biröte sefer Türkiye Yılın Bilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil mekân dışında şu demek oluyor ki global anlamda da biröte ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların katlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile yanında uz işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda arz düz bir değerli sahası ile yanında kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan valör veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a tabi mızrap ruhsatları ile sağlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal zir yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimî teminat olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.kez ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada inançlerine arz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke katılmış valör mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise saf malzeme yapısındaki yararsızluklar yardımıyla yüksek derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine şayan rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz düz detaylara nazaran hassaten, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://demircelikdokum.name.tr/ https://turkiyeturizm.name.tr/ https://esenyurtnakliye.name.tr/ https://sirdashatti.name.tr/ https://ibraniceceviri.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
instagram takipçi satın al
yatırımsız deneme bonusu Puro Satın Al adana escort istanbul escort izmir escort ankara escort bursa escort antalya escort antalya escort puff bar satın al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/ vbet sportsbet
https://escortnova.com/